Login Form

Trainingsoverzicht

Seizoen 2017/2018 
Overzicht van de jeugdtrainingen volgens de standaardplanning van toepassing vanaf augustus

Dit is een standaardoverzicht.

Voor de dagelijkse info ivm de trainingen verwijzen wij naar de tool "socceronline". Klik op het icoon "socceronline", kies de groep die voor u past. Voor de maand augustus staat alle info onder de groepen "provinciaal" of onder de "A-groep"  Klik op de groep, beweeg met de muis over de dag en de info ivm de training, wedstrijd of tornooi verschijnt. 

Groep

 

Trainer

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Keepers

U7/8/9/10 

 

Dierickx Andy  - 0477/97.35.36

  dierickx.andy@telenet.be

 

 

 16.30/17.30

 

 

Keepers

U11/13

 

Dierickx Andy  -  0477/97.35.36

  dierickx.andy@telenet.be

 

18.30 /19.30

 

 

 

Keepers

U 15/U17

Seniors

 

Dierickx Andy   - 0477/97.35.36

  dierickx.andy@telenet.be

 

19.30 /20.30

 

 

 

U6

 

 Minnaert Luc - 0476/63.17.84

  minnaertluc@gmail.com

 

 

15.00/16.00

 

 

U 7    

 

 D'haeyer Dirk - 0494/12.13.44

  dhaeyerdirk63@hotmail.com

 Broekaert Bridget - 0477/56.92.07

  bridgetbroekaert@hotmail.com

 Tim Vandenberghe- 0486/47.71.28

  Timvandenberghe66@gmail.com

 Lars Van De Perre - 0492/69.74.39

  lars_vdp@hotmail.com

 18.00/19.15

 

16.00/17.15

 

 

 U 8 Pr. A

 

 

  Reynaert Kristof

 0478/27,37,43

  kristof.reynaert@telenet.be

18.00/19.15

 

18.00/19.15

 

 
 U 8 Pr. B  

 Denijs Arne -  0492/62.22.37      

arne.denijs2@hotmail.com

 De Rodder Elias - 0473/32.35.06

 eliasderodder@gmail.com

 Van De Perre Lars - 0492/69.74.39

 lars_vdp@hotmail.com

 

 18.00/19.15    18.00/19.15    

 U 9 Pr. A

 

 Dierickx Andy  -  0477/97.35.36

dierickx.andy@telenet.be

 

 

18.00/19.30

 

18.00/19.15

 U 9 Pr. B.

 

De Pessemier Patrick 0473/85.66.22

 patrick.de.pessemier2@telenet.be

 

 

18.00/19.30

 

18.00/19.15

 U 10 Prov.  

Bauwen Tine - 472/58.15.66 tine.bauwen@telenet.be

Pandelaere Jeroen - 0497/79.33.27

jeroen_pandelaere@hotmail.com

18u00/19u30    15.00/16.30    

 U 10 Gew.

 

Van De Walle Olivier - 0494/86.70.27

olike102@gmail.com

 18.00/19.30

 

 15.00/16.30

 

 

U 11 Gew.  

  Carijn Jürgen -0478/97.32.43

 jurgen.carijn@telenet.be

   18.00/19.30

 

 

18.00/19.15

 U 11 Prov.  

 Vertriest Dirk - 0476/78.58.37

  dirkpetoeterke@outlook.com

     18u00/19.30  

18.00/19.15

 U 12. 

Prov.

 

De Vleeschouwer David 0499/63.64.58

 david.devleeschauwer@pandora.be

 

 

 

 18u00/19u30 18u00/19u30

 

 U 12

Gew.

 

 De Stercke Filip - 0468 24 33 08

 filip.destercke@icloud.com

     18.00/19.30   18.00/19.15

 U 13

 Gew.

   Bogaert Guy  - 0475/59.89.29

  guy.bogaert1@skynet.be

  18u00/19u30  16u30/18u00    
 U 13 Prov.  

 Van Laethem Rudy - 0497/39.11.98

  rudi.vanlaethem@riziv.fgov.be

 

18u00/19u30

 16.30/18.00

 

 

U15 Gew.

 

De Temmerman Franky 0476/50.47.48

  frankydt@hotmail.be

Meersschaut Bart - 0472/56.31.41

  bartmeersschaut@telenet.be

19u30/21u00

 

19u30/21u00

 

 

U15 Prov.

 

 Mario Lobert - 0475/90.28.68

  mario.leen@telenet.be

19u30/21u00

 

 19u30/21u00

 

 

U17 Prov.

 

 Weiker Dany - 0498/03.98.72

 dany.weiker@telenet.be

 19.30/21.00

 

 19.30/21.00

 

 

 

 

 



 

joomla template 1.6