Fijne feestdagen - Gelukkig nieuwjaar

Het jaar 2019 loop op zijn laatste beentjes, 2020 staat voor de deur.

Het ziet er ook naar uit dat 2019/2020 geschiedenis zal schrijven in onze clubwereld.

Onze jeugdploegen hebben een behoorlijk tot schitterend parcours afgelegd in de eerste competite en ook al wordt, in de tweede competitie,de lat voor sommigen een beetje hoger gelegd  hebben wij er alle vertrouwen in dat dit ook een sportief succes wordt.

Het eerste elftal B beoogt nog steeds een plaats in de top 5 en alles is nog mogelijk,  duimen voor de tweede ronde.

Het eerste elftal A staat gaat met 15 punten voorsprong op de tweede in het classement de winterstop in. Nog nooit gebeurd in de geschiedenis van S.K.Munkzwalm, er is dus alle reden om te dromen van een nieuwe uitdaging in 1ste provinciale. Een nieuw hoofstuk voor S.K. Munkzwalm.

Na die korte beschouwing wensen wij al onze spelers, medewerkers, supporters, sponsors, fijne kerstdagen en een gezond en gelukkig 2020.

Het bestuur van S.K. Munkzwalm 

 

 

joomla template 1.6